FIRMA

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą wysokiej jakości, kompleksowe usługi projektowe oparte na indywidualnych potrzebach inwestorów.

Aby sprostać  zmieniającemu się rynkowi  oferujemy pełen zakres usług projektowych, zaczynając od analiz poprzez koncepcje i projekty budowlane  wraz z ich profesjonalną prezentacją  a kończąc na nadzorach autorskich.

Dodatkowo jako jedna z nielicznych pracowni wykonujemy ekspertyzy pożarowe powiązane z opracowywanymi koncepcjami rozbudowy. W wyniku wypracowanej współpracy projektantów i rzeczoznawców uzyskiwanie dla inwestycji odstępstwa od przepisów techniczno-budowlanych i przeciwpożarowych gwarantują  ogromne oszczędności finansowe.

Główne założenie przy opracowywaniu projektów to dobór najlepszych rozwiązań architektonicznych w stosunku do potrzeb zamawiającego, natomiast estetyka i jakość projektowanych budynków  to podstawowe czynniki  kształtujące  wizerunek firm dla których tworzymy.

Zapotrzebowanie rynku a także potrzeby naszych inwestorów skłoniły nas do rozszerzenia działalności o część budowlano-realizacyjną. Współpraca z firmą wykonawczą umożliwia nam realizacje i koordynacje prac budowlanych związanych z projektowanym obiektem aż do momentu oddania budynku do użytkowania. Ścisła kooperacja projektanta i wykonawcy pozwala zoptymalizować prace projektowe, ale co ważniejsze umożliwia w sposób istoty ograniczenie czasu realizacji budowy obiektu.

Profesjonalnie i terminowo przygotowana dokumentacja projektowa doskonale organizuje proces inwestycyjny . Poczynając od wstępnych szkiców a kończąc na przekazaniu zrealizowanego obiektu inwestorowi.